آغاز ثبت‌نام مجدد دوره کاردانی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس

0
3
با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت‌نام مجدد مقطع کاردانی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس از امروز آغاز شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور، امکان مجدد ثبت‌نام برای داوطلبان تحصیل در دانشکده رسانه فارس برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در رشته‌های «خبرنگاری»، «عکاسی خبری»، «روابط عمومی»، «مترجمی زبان انگلیسی- آثار مکتوب و متون رسمی»، «هنرهای تجسمی-عکاسی» و «مروج اندیشه و تربیت اسلامی» در مقطع کاردانی فراهم شده است.

علاقه‌مندان به شرکت در این دوره‌ها می‌توانند از ۱۹ تا ۲۲ شهریور به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و دفترچه راهنمای ثبت‌نام را از طریق این پایگاه دریافت و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

در دفترچه تمامی شرایط و ضوابط پذیرش در این دوره‌ها و همچنین نحوه و اقدامات لازم برای انجام ثبت‌نام اینترنتی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آمده است.

پذیرش دانشجو در این دانشکده در یک نوبت و برای نیمسال اول بدون کنکور و بر اساس شرط معدل صورت می‌پذیرد و شرکت کنندگان می‌توانند در یکی از رشته‌های «کاردانی حرفه‌ای خبرنگاری» با کد ۱۴۳۷۳، «کاردانی حرفه‌ای عکاسی خبری» با کد ۱۵۰۵۵، کاردانی حرفه‌ای روابط عمومی» با کد ۱۴۲۴۷، «کاردانی حرفه‌ای مترجمی زبان انگلیسی-آثار مکتوب و متون رسمی» باکد ۱۴۴۲۷، «کاردانی حرفه‌ای هنرهای تجسمی-عکاسی» با کد ۱۴۶۲۱ و «مروج اندیشه و تربیت اسلامی» با کد ۱۵۲۰۴ ثبت‌نام کنند.

علاقمندان همچنین می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر عضو کانال تلگرامی دانشکده رسانه به نشانی @farsfaculty شوند یا به دانشکده رسانه فارس واقع در خیابان انقلاب، ضلع شمال شرقی چهار‌راه کالج، کوچه شهید سعیدی مراجعه کنند.

همچنین داوطلبان می‌توانند با شماره تماس ۵-۸۸۹۱۱۶۶۴ با معاونت آموزش دانشکده تماس بگیرند.

انتهای پیام/


منبع: farsnews.com

نظر بدهید