جست‌وجوی ناموفق برای کشف اجساد مفقودان سیل شرق گلستان/ تداوم قطعی آب آشامیدنی ۲ روستای حادثه‌دیده

0
4

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، صادقعلی مقدم امشب در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت عملیات جست‌وجوی مفقودان سیل شرق گلستان گفت: متاسفانه با وجود تلاش مضاعفی که برای کشف اجساد انجام شد اما این تلاش‌ها بی‌نتیجه ماند و پیکر دو مفقودی حادثه سیل شرق گلستان امروز نیز کشف نشد.

وی ادامه داد: امروز ارتش، سپاه، نیروهای مردمی و شهرداری‌های شهرهای منطقه با هلال احمر استان همکاری لازم را داشتند اما موفق نشدیم پیکر این دو فرد مفقود‌شده را کشف کنیم.

مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان خاطرنشان کرد: جلسه هماهنگی مدیریت بحران استان گلستان با ریاست استاندار گلستان عصر امروز در محل استانداری گلستان برگزار شد و نخستین دستور استاندار گلستان بکارگیری تمام توان به منظور کشف اجساد مفقودان این حادثه بوده است.

مقدم بیان کرد: استاندار گلستان دستور اکید را به فرمانداران صادر کردند که میزان خسارت واردشده تا ظهر فردا به طور رسمی اعلام شود تا استان این موضوع را به مراجع بالاتر در تهران اعلام کند.

وی تاکید کرد: تمام راه‌های روستایی استان بازگشایی شده اما عملیات پاکسازی همچنان ادامه دارد و با تلاش اداره توزیع نیروی برق استان برق تمام روستاهایی که دچار مشکل بودند وصل شده و مشکل آنها برطرف شده است.

مقدم گفت: در حوزه آبرسانی آب آشامیدنی دو روستا همچنان دچار مشکل هستند که تا ظهر فردا امیدواریم مشکل این دو روستا نیز حل شود و تا آن زمان آبرسانی از طریق تانکر انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: به طور قطع تا پایان تابستان احتمال رگبارهای اینچنین را در استان داریم و تقاضای ما از تمام شهروندان گلستانی این است که به هشدارها توجه جدی داشته باشند تا شاهد چنین حوادث ناگوار نباشیم.

انتهای پیام/ج/


منبع: farsnews.com

نظر بدهید