شهید حججی فصل جدیدی از فرهنگ شهادت را رقم زد/ مدعیان دروغین آزادی از خواب غفلت بیدار شوند

0
5
یکی از مراجع تقلید با صدور پیامی شهادت شهید حججی را تبریک و تسلیت گفت و اعلام کرد: شهادت مظلومانه و همراه با صلابت شهید عزیز محسن حججی توانست فصل جدیدی از فرهنگ شهادت باز کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، در پیام آیت‌الله نوری همدانی آمده است: سلام و درود به ارواح مقدس همه شهدا به‌ویژه شهدای مدافع حرم که با جوانمردی و ایثار بار دیگر برای دفاع از ارزش‌های ناب به عرصه جهاد پا نهاده تا فرهنگ بزرگ ایثار و شهادت را زنده نگهدارند و خواب را از همه مستکبران و متجاوزان بگیرند.

در ادامه این پیام تصریح شده است: سلام و درود بر خانواده‌های آنان که با الگوپذیری از بانوی صبر و استقامت زینب کبری سلام‌الله‌علیها حماسه مقاومت خلق کردند و اما این روزها شهادت مظلومانه و همراه با صلابت شهید عزیز محسن حججی توانست فصل جدیدی از فرهنگ شهادت باز کند و مرز حقیقت و انسانیت و شرافت را با خباثت و تکفیر و آدم‌کشی به جهانیان نمایان سازد.

 آیت‌الله نوری همدانی در این پیام تاکید کرد: امید آنکه مدعیان دروغین آزادی و دموکراسی و حقوق بشر از خواب غفلت بیدار شوند و دست از حمایت گروهای تکفیری بردارند و سرنوشت هر ملتی را به خود آنان واگذارند.

در پایان این پیام آمده است: در خاتمه ضمن احترام و تکریم به همه شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم و خانواده‌های آنان شهادت شهید محسن حججی را تبریک و تسلیت می‌گویم.

انتهای پیام/ج/


منبع: farsnews.com

نظر بدهید