فولاد مبارکه ناجی شاخص بورس/صعود ۵۶ واحدی شاخص

0
55
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه بیست و چهارهم آبان‌ماه ۹۶ با افزایش ۵۶ واحدی معادل ۰٫۰۶ درصد به رقم ۸۸ هزار و ۵ واحد رسید.

بازار نیوز – در آخرین روز کاری بازار سرمایه در هفته جاری در ادامه افزایش های چند روز اخیر شاخص، امروز شاهد جهش شاخص کل بورس به کانال بالاتر بودیم. در بازار امروز، نماد معاملاتی فولاد، با ۸۸ واحد افزایش، بیشترین تاثیر مثبت را در سبزپوشی حافظ در کانال ۸۸ هزار واحد داشت. همچنین در بازارفرابورس، شاهد رشد ۷٫۸ واحدی شاخص کل و رسیدن به سطح ۹۹۷ واحد بودیم.
 امروز تالار شیشه ای در آخرین روز کاری هفته شاهد روند صعودی اکثر شاخص های منتخب بود. بر این اساس، شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) با افزایش ۱۸ واحدی به رقم ۲۸ هزار و ۲۴۱ واحد رسید. شاخص کل هم ‌وزن با رشد ۷ واحدی، عدد ۱۷ هزار و ۵۴۷ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص قیمت (هم وزن) نیز با افزایش ۵ واحدی به رقم ۱۳ هزار و ۲۵۳ واحد رسید. همچنین شاخص سهام آزاد شناور با رشد ۰٫۱۱ درصد، ۱۰۳ واحد افزایش را رقم زد به سطح ۹۴ هزار و ۷۸۹ واحد رسید. همچنین شاخص بازار اول با ۹۶ واحد افزایش به رقم ۶۱ هزار و ۵۶۵ واحد رسید و شاخص بازار دوم بر خلاف روز قبل با ۱۷۸ کاهش واحد معادل ۰٫۰۹ درصد همراه بود و عدد ۱۹۲ هزار و ۴۱۸ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص کل بورس بیشترین پیشروی را در ساعت ۱۰:۱۰ داشت و در سطح ۸۸ هزار و ۱۷ واحد قرار گرفت.فولاد مبارکه ناجی شاخص بورس/صعود 56 واحدی شاخص
در معاملات امروز، نماد فولاد متعلق به فولاد مبارکه اصفهان با ۸۸ واحد، نماد فملی متعلق به ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران‌ با ۱۸ واحد، نماد کگل متعلق به معدنی و صنعتی گل گهر با ۱۵ واحد، نماد فخوز متعلق به فولاد خوزستان با ۱۳ واحد، نماد وامید متعلق به گروه مدیریت سرمایه گذاری امید با ۱۲ واحد و نماد همراه متعلق به شرکت ارتباطات سیار ایران با ۱۰ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت را در رشد شاخص کل بورس داشتند.
در مقابل، نماد خساپا متعلق به سایپا با ۱۸ واحد، نماد شپنا متعلق به پالایش نفت اصفهان با ۱۵ واحد، نماد خودرو متعلق به ایران‌ خودرو با ۱۲ واحد، نماد خپارس متعلق به پارس‌ خودرو با ۱۱ واحد، نماد تاپیکو متعلق به س. نفت و گاز و پتروشیمی تأمین با ۱۰ واحد و نماد شتران متعلق به پالایش نفت تهران با ۹ واحد و همچنین نماد شبندر متعلق به پالایش نفت بندرعباس با ۸ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی را در برآورد نماگر بورس داشتند.
معامله‌گران بورس امروز، ۷۶۱ میلیون و ۱۴۴ هزار برگه بهادار و سهام در قالب ۴۸ هزار و ۶۳۸ نوبت معامله و به ارزش ۱۴۴ میلیارد و ۵۶۲ میلیون تومان داد و ستد کردند.

منبع: bazarnews.ir

نظر بدهید