دعوت اتحادیه‌ها و مجموعه‌های مختلف دانشگاهی از مردم و دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

0
10
همزمان با نزدیک شدن به راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن، اتحادیه‌ها، تشکل‌ها و مجموعه‌های مختلف آموزش عالی و دانشجویی در بیانیه‌های جداگانه‌ای از مردم و دانشگاهیان برای حضور پرشور در راهپیمایی فردا و آفریدن حماسه‌ای بزرگ دعوت کردند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، همزمان با فرارسیدن دهه مبارک فجر و نزدیک شدن به راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه اتحادیه‌ها، تشکل‌ها و مجموعه‌های مختلف آموزش عالی و دانشجویی در بیانیه‌های جداگانه‌ای از مردم و دانشگاهیان برای حضور پرشور در راهپیمایی فردا و آفریدن حماسه‌ای بزرگ دعوت کردند.

بر همین اساس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در بیانیه‌‌هایی جداگانه از مردم و دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی نیز روز گذشته با انتشار بیانیه‌ای دانشگاهیان و اقشار مختلف مردم را برای حضور در راهپیمایی فردا دعوت کرد.

اتحادیه‌ انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا و کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند هم با صدور بیانیه‌ای ضمن تبریک دهه مبارک فجر از مردم و دانشگاهیان کشورهای مختلف خواستند تا فردا در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل سراسر کشور، جنبش عدالتخواه دانشجویی و اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان هم از مردم و دانشگاهیان خواستند تا با شرکت در راهپیمایی فردا حماسه ای دیگر بیافرینند.

جمع زیادی از تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های تهران و دانشگاه‌های مختلف کشور نیز در بیانیه‌هایی مردم را برای حضور در راهپیمایی فردا دعوت کردند.

انتهای پیام/


منبع: farsnews.com

نظر بدهید