مطالبه مردم حاضر در راهپیمایی ۲۲ بهمن فراموش نشود/ همچنان پیگیر درخواست تجمع خود هستیم

0
15

علی کیان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس اظهار داشت: در آستانه ۲۲ بهمن، مردم ما در کنار استقامت برای نگهداری اصل انقلاب و شرکت پرشور در راهپیمایی، شکایت‌هایی دارند، مردم ما از فساد، تبعیض، کم‌کاری و بی‌تدبیری بعضی از مسئولین گله‌مندند.

وی ادامه داد: ما به عنوان دانشجویان بسیجی نمی‌توانیم بیش از این، گله‌مندی‌های به حق مردم را تاب بیاوریم. دانشجوی بسیجی می‌خواهد حنجره مردم انقلابی باشد و خطاب به برخی مسئولین کم‌کار و بی‌تدبیر فریاد بزند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی افزود: ما می‌خواهیم برای ریشه‌یابی دردهای اصلی مثل اژدهای هفت سر فساد و تبعیض و زخم‌هایی که ضد انقلاب مگس‌وار روی آنها می‌نشیند، فریاد بزنیم.

کیان خاطرنشان کرد: چرا به ما مجوز تجمع در جلوی مجلس، که خانه ملت است را نمی‌دهند؟ از دانشجویان بسیجی چه کسی را می‌خواهند وفادارتر به آرمان‌های انقلاب پیدا کنند؟ ما تا کی در برابر بهانه‌جویان در دانشگاه مورد سوال باشیم و برای ناکارآمدی‌ها مورد هجمه قرار بگیریم؟

این فعال دانشجویی گفت: دانشجوی بسیجی مستقل است و فقط در فکر تبعیت از ولی خدا و خدمت به خلق خداست و با اراده به مسیر خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/


منبع: farsnews.com

نظر بدهید