انتقال ۳۳ نفر از زائران حادثه‌دیده گچسارانی

0
10

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، عبدالرحیم رحیمی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حادثه‌دیدگان واژگونی اتوبوس گچساران که برای زیارت امام رضا (ع) عازم مشهد شده بود، با همکاری  سازمان هوافضای سپاه و اورژانس کشور با هواپیمای اختصاصی از فرودگاه بین‌المللی بیرجند به گچساران منتقل شدند.

وی بیان کرد: این کاروان که  در روز ۲۲ بهمن ماه  در قالب کاروان  مهر رمضان که از سوی سپاه پاسداران و بسیج برای خانواده‌های کم‌درآمد و مستضعف  برای زیارت اولی‌ها در نظر گرفته شده عازم مشهد مقدس شد.

فرماندار گچساران افزود: اتوبوس این کاروان که حامل ۴۵ زائر اولی متشکل از ۴۲ خانم و سه آقای بالای ۴۰ سال سن بود در بامداد روز ۲۳ بهمن رأس ساعت  2 و ۳۴ دقیقه در کیلومتر ۶ دیهوک – فردوس واژگون شد، در این حادثه ناگوار  و واژگونی اتوبوس  در جاده دیهوک – فردوس ۹ نفر کشته و ۳۶ نفر مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه تعداد سه نفر از حادثه‌دیدگان در بخش جراحی بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند بستری هستند، عنوان کرد: ۳۳ نفر از مصدومان این حادثه امروز با همکاری  سازمان هوافضای سپاه و اورژانس کشور به گچساران منتقل شدند.

رحیمی اذعان کرد:  تعداد ۱۷ نفر از حادثه دیدگان امروز ترخیص و تعداد ۱۶ نفر از مصدومان این حادثه برای ادامه درمان به بیمارستان‌های شهید رجایی و بیمارستان بعثت نفت برای ادامه درمان  منتقل شدند.

انتهای پیام/ی


منبع: farsnews.com

نظر بدهید