اعزام ۶۵۰ نفر از دانشجویان دانشگاه شریف به اردوی راهیان‌نور

0
15

محمدرضا سحری مسئول اردوی راه ناتمام بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس اظهار کرد: معمولا سال‌های گذشته ۵۰۰ دانشجویی به اردوی راهیان‌نور اعزام می‌شد اما با یک تغییر کوچک در زمان اعزام، ان‌شاءالله امسال ۶۵۰ دانشجوی این دانشگاه به این سفر معنوی اعزام می‌شوند.

وی ادامه داد: به دلیل صنعتی بودن دانشگاه شریف ۱۶۰ نفر از دانشجویان اعزامی از خواهران اعزامی هستند، ۸۰ نفر به صورت متاهلی در این سفر معنوی حضور دارند و مابقی به برادران اختصاص دارد.

مسئول اردوی راه ناتمام بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف درخصوص زمان‌بندی این سفر گفت: این کاروان چهارشنبه ۲۳ اسفند حرکت خود را آغاز می‌کند و برای پنج شنبه ۲۴ اسفند بازدید از یادمان‌های دوکوهه، فتح‌المبین، فکه و میشداغ برنامه‌ریزی شده است، و دانشجویان در روز جمعه ۲۵ اسفند ۹۶ از یادمان‌های دهلاویه، هویزه، طلائیه و بیمارستان امام علی(ع) بازدید می‌کنند.

سحری گفت: شنبه ۲۶ اسفند به بازدید از یادمان‌های اروندکنار، علقمه، خرمشهر، شلمچه و شهید ذولفقاری اختصاص دارد و ان‌شاءالله یکشنبه ۲۷ اسفند کاروان به سوی تهران بازمی‌گردد.

این فعال دانشجویی ادامه داد: برنامه‌های این کاروان به دو بخش جنگ سفید و جنگ سیاه تقسیم شده است، در بخش جنگ سیاه راویان در یادمان‌ها به روایتگری می‌پردازند و در بخش جنگ سفید افرادی همچون محمدمهدی تجریشی مدیر اندیشکده مرصاد، سید ذبیح طباطبایی کارشناس حوزه صنعت و تکنولوژی، سید محسن دهنوی مدیر پژوهشکده شهید رضایی معنوی و سید صادق امامیان مدیر اندیشکده سیاست‌گذاری و حاکمیت دعوت شده‌اند تا پس از رزمایشی که در یادمان میشداغ برگزار می‌شود در حوزه تقابل ایران و غرب و اقدامات و تلاش‌ها و روش‌هایی که برای شکست نظام انجام داده‌ و می‌دهند سخنرانی می‌کنند.

انتهای پیام/


منبع: farsnews.com

نظر بدهید