احتمال ریزش و رانش کوه در ارتفاعات شرق تهران/ راهداران در آماده‌باش کامل هستند

0
5
رئیس اداره راه‌داری و حمل و نقل جاده‌ای رودهن و پردیس با بیان اینکه راهداران در محور هراز در آماده‌باش کامل هستند، گفت: با توجه بارش‌ها، احتمال ریزش و رانش کوه در ارتفاعات و محورهای کوهستانی از پدیده‌های محتمل درحین بارش است.

محمدرضا زمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری فارس استان تهران، اظهار داشت: در پی بارش‌های دو روز گذشته در محورهای مواصلاتی استان تهران به ویژه محور هراز تمامی عوامل راهداری در جهت تمهید ارائه خدمات بهینه و هم‌چنین ایمن‌سازی مسیر در امر تردد به صورت مستمر در حال تلاش هستند و در آماده‌باش کامل قرار دارند.

وی ادامه داد: با توجه موارد به بارش‌ها احتمال ریزش و رانش کوه در ارتفاعات و محورهای کوهستانی از پدیده‌های محتمل در حین بارش است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تصریح کرد: از هموطنانی که قصد مسافرت را به ویژه از مناطق کوهستانی دارند خواهشمندیم از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند و در صورت لزوم از سلامت فنی خودرو اطمینان حاصل کنند، مواد غذایی، سوخت کافی، البسه گرم و تجهیزات ایمنی زمستانی به ویژه زنجیر چرخ و لاستیک یخ‌شکن همراه داشته باشند.

وی ادامه داد: قبل از سفر از طریق شماره تلفن ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها و یا اپلیکیشن همراه ۱۴۱ از طریق گوشی همراه از آخرین وضعیت مسیر مطلع شوند و در صورت اعلام انسداد از طریق مرکز مدیریت راه‌ها به هیچ وجه از مسیر یاد شده تردد نکنند تا شاهد بروز حوادث ناگواری از این دست نباشیم.

انتهای پیام/ن


منبع: farsnews.com

نظر بدهید