خوش رقصی مقام محلی کانادا برای صهیونیست‌ها؛ راهپیمایی روز قدس را ممنوع می‌کنیم

0
7

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در حالی که علی رغم تحرکات حامیان رژیم صهیونیستی در کانادا به ویژه تورنتو برای مقابله با راهپیمایی روز جهانی قدس، این راهپیمایی امسال هم برگزار شد، حال ارشدترین مقام استان «اَنتاریو» می‌گوید که برای اطمینان از ممنوعیت همیشگی برگزاری این راهپیمایی اقدام خواهد کرد.

«داگلاس رابرت فورد» که پس از انتخابات اخیر قرار است تا آخر ماه جاری میلادی (کمتر از ۱۷ روز آینده) کارش را به عنوان «نخست‌وزیر اَنتاریو» در کانادا آغاز کند، در توئیتر خود، بر حمایتش از رژیم صهیونیستی و ضدیت با فلسطینیان تاکید کرد.

او گفته که باید از «ممنوعیت» برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در اَنتاریو کانادا اطمینان حاصل شود.

اَنتاریو که مرکز آن تورنتو است و اتاوا  پایتخت کانادا هم در آن قرار دارد، از لحاظ جمعیت و فعالیت اقتصادی بزرگ‌ترین و قوی‌ترین استان این کشور می‌باشد.

نخست‌وزیر جدید این استان کانادا در توئیتر نوشت: «برای اطمینان از اینکه اقداماتی از قبیل روز قدس که خواستار کشتار کل جمعیت غیرنظامیان در اسرائیل است، دیگر در اَنتاریو وجود نداشته باشد، دولت ما اقدام خواهد کرد».

این اظهارات در حالی مطرح شده که راهپیمایی «روز قدس» در کانادا امسال هم مانند سال‌های گذشته برگزار شد.

برگزاری این راهپیمایی در شهر تورنتو در حالی انجام شد که حامیان رژیم صهیونیستی برای برهم زدن آن فراخوان داده بودند (جزئیات بیشتر).

انتهای پیام/م


منبع: farsnews.com

نظر بدهید